Minust

Mina olen Kristiina. Pärnakas, kellest sai tartlane ja hetkel elan oma kolme lapse, abikaasa, kahe koera ja ühe kassiga Põlvamaal.

Olen introverdist unistaja, romantik, soojalemb. Armastan aga kõiki meie nelja aastaaega, mõnda vähem, mõnda rohkem. Eriliselt vaimustun kevadest, värskuse lõhnast ja tärkavast loodusest. Sellisel ajal, aga ka ülejäänud aastal, rändan ringi kodukandis või kaugemal, lastega või koertega ja pildistan, sest see on mu hobi. Ei oska enam ilma kaamerata olla.

Mulle meeldib veel kirjutada, lugeda, muusikat kuulata, väärtfilme vaadata, prantsuse keelt õppida, ennastunustavalt tantsida (parem, kui keegi ei näeks), laulda (mis siis, et ma ei oska), hea seltskond, pikad arutelud elu üle, kodus valmistatud kohv, reisimine, lauamängud perega, kritseldamine. Magamine.

Mulle meeldib ahjus tuld vaadata, selle praksumist kuulata, öine vaikus, vanad kirjad, suvehommikud, talurooside lõhn, värske kraam kasvuhoones, saunatrepil istuda ja päikeseloojangut vaadata, metsas jalutada, mere ääres jalutada….

Ma olen üks paras frukt ka tegelikult, seega kui ma siin blogis vahel segast juttu ajan, siis see olen tavaline mina.