Kevad tuli. Meil siin Kaldemäel igatahes linnud laulavad, sopalombid on jääkihi alt välja sulanud ja lapsed naudivad juba nendes plätserdamist ja kaevamist. Minagi võtsin labida ja tassisin kasvuhoonest mulda välja. Peamiselt sellepärast, et kass sunnik on leidnud seal endale hea sooja koha, kus hädal käia. Kavuhoone uks oli katki ja ei käinud enam kinni ja nii siis see kassi liivakastiks saigi. Nüüd on uks parandatud ja tal tuleb mujal asjal käima hakata.

Kaks ja pool nädalat tagasi oli olukord selline:

See oli üks selline imeline päev, kus kõndisime lastega maja taha metsateele ja sealt edasi põllule. Lumi oli mulle endale kohati põlvini. Need kaks vaprat sumpasid muudkui edasi, et saaks juba mäele kelgutama. Lõpuks liitus meiega ka suur venna, Lota ka kaasas.

Selliste ilusate päevade nimel olen ma valmis küll selle pika talve ära kannatama. Ja õnneks neid hetki ikka oli. Nüüdseks on pilt ikka palju muutunud. Tagant aiaväravast veel välja ei pääse, sest seal on lumi endiselt põlvini, hoovil aga on muru juba väljas

Kas teil ka juba näpud sügelevad ja igatsevad mulla järele? Et võiks juba hakata aknalaudasid potikestega täitma? Mina igatsen…lähengi nüüd vaatan oma seemnevarud üle ja üks korralik aiaplaan tuleb ka lõpuks valmis saada.

Ilusat kevadeootust! 🙂

Minust Kristiina

Tere tulemast pesapunujate virtuaalsesse pessa! Kolme lapsega pere kolis linnast maale ja hakkas vana taluhäärberi taastama. Kui hästi või halvasti meil siin on läinud, saab siit blogist lugeda. Kui on soov mõnd lugu või pilti kasutada, võetagu minuga ühendust.

6 comments on “Pilte talvest ja varakevadest

 1. helgusehelin

  Niiiii ilusad talvised pildid! 😍 Kui kevadeootus nii suur ei oleks, hakkaks vist seda ilusat talve taga igatsema 😊

  Meeldib

 2. Oi, oli ilus talv! Mulle meeldis. Praegune olukord on tõesti selline, et võiks end juba kevadeigatsslainele sättida. Ah et aiaplaan…See oli tegelt vajalik meeldetuletus, mul endalgi vaja rinda pista sellega. Jaksu!

  Meeldib

  • aitäh, jaksu läheb vaja, sest ma juba paar aastat üritan, pole kuigi osav selles, veel mitte. a see talv… tundub tänase ilma põhjal, et ta siiski otsustab veel mõnda aega siia jääda, meil lund sajab ja tuiskab ja lapsed nõuavad jälle kelkusid…

   Meeldib

 3. Imelised lumepildid! Lapsed kõrvalt kommenteerivad, pane süda sellele 🙂 Suuuur süda siis! ❤️

  Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sellest, Mis On

"Ei ole kunagi ühtegi ülesannet, mis oleks liiga suur või liiga väike, kuna ainus ülesanne on see, mis on parajasti minu nina ees. Võib tunduda, et teha on tuhat asja, kuid tegelikult ei ole kunagi rohkem kui see üks." Byron Katie

Läbikäigu K

Edevuse keldripood

Lugemissoovituse blog

Meie loeme, Teie loete, kõik loevad

Toidutegu

söömine on ainus töö, mis toidab

Mutukamoos

arendavaid tegevusi lastega

lambrine

tegevused, mängud ja raamatud kõige väiksematele

Ja veel üks asi ...

Remondiblogi, aiablogi, sisustusblogi

%d bloggers like this: