Köök Sisustus

Ood vanakraamipoele

Et blogile väheke elu sisse puhuda, mõtlesin tutvustada meie uut mööblitükki, millest olen unistanud umbes sellest hetkest, kui selle maja ostsime.
Vanaaegne nõudekapp. Värv võiks ideaalis olla sinakas hall aga pole ka hullu, kui on puiduvärvi või värvitud juba mõnda muud tooni, alati saab ju üle värvida.
Et mul nii täppi selle sooviga läks (küll kaks aastat võttis aega), poleks uskunudki. Leidsin kapi Milla Vanakraamist ja tean niipalju, et kapi endine kodu asus Brüsselis. Ja seda veel ka, et sinna poodi jätaks ma kogu oma varanduse.

Nüüd see kapp siis seisab siin, meie köögis ja on üks uhke asi küll. Mina olen oma leiu üle uhke, korraldasin suures tuhinas üksipäini transpordi ja tassisin töömehega koos tuppa. Asju olen selles umbes viis korda ümber paigutanud 🙂 Aga eks te ise näe.

Nagu näha, siis juba erineva valgusega on kapp erinevat värvi..aga reaalis pigem hallikas

Selgituseks veel, et esimesel pildil on näha, kuidas ma olen ülemise kapi tagaseina tuuninud, panin sinna taustaks (klambritega) tapeedi, seesama, mis meil suure toa tapeedist üle jäi. Mulle tundub, et siis ei ole ülemine osa nii pime ja on ikka näha ka, mida ilusat seal eksponeeritakse 😉 Olen näinud kappe, millel on valgustus sees aga ma vist nii moodsaks ei hakka asja ajama.

Igatahes sai sellest kapist köögi ilmestaja, ta kohe teeb nii hubaseks olemise. Ja no see sein oli ka justkui loodud selle kapi jaoks. St mõõtudelt sobis millimeetri pealt.

 

Minust Kristiina

Tere tulemast pesapunujate virtuaalsesse pessa! Kolme lapsega pere kolis linnast maale ja hakkas vana taluhäärberi taastama. Kui hästi või halvasti meil siin on läinud, saab siit blogist lugeda. Kui on soov mõnd lugu või pilti kasutada, võetagu minuga ühendust.

3 comments on “Ood vanakraamipoele

  1. Oh appike, kui armas kapp! Nii armas kohe, et tahan nüüd endale kaa 😛

    Liked by 1 person

  2. Tõeliselt uhke kapp!

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Sellest, Mis On

"Ei ole kunagi ühtegi ülesannet, mis oleks liiga suur või liiga väike, kuna ainus ülesanne on see, mis on parajasti minu nina ees. Võib tunduda, et teha on tuhat asja, kuid tegelikult ei ole kunagi rohkem kui see üks." Byron Katie

Läbikäigu K

Edevuse keldripood

Lugemissoovituse blog

Meie loeme, Teie loete, kõik loevad

Toidutegu

söömine on ainus töö, mis toidab

Mutukamoos

arendavaid tegevusi lastega

lambrine

tegevused, mängud ja raamatud kõige väiksematele

Ja veel üks asi ...

Remondiblogi, aiablogi, sisustusblogi

%d bloggers like this: